• Ново
НОВИ LON0167 10 Пар Црни Пластични LED Светло Ленти Машки Женски 4P Водоотпорен Конектор Кабел(10 schwarze Kunststoff-LED-Ленти 4P Женски wasserdichtes Verbindungskabel

НОВИ LON0167 10 Пар Црни Пластични LED Светло Ленти Машки Женски 4P Водоотпорен Конектор Кабел(10 schwarze Kunststoff-LED-Ленти

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Име на производ : Водоотпорен Конектор Кабел;Поврзете Тип : 4 P Машки + 4 P Женски.Материјал (Надворешен) : ПВЦ Пластика;Машки Дијаметар : 11.3 mm.Женски Дијаметар : 14.1 мм;Боја : Црна.Секој Должина : 25mm;Вкупна Должина : 50cm(Jede Länge : 25 mm; Gesamtlänge : 50 cm.Тежина : 133g;Пакет Содржина : 10pairs x Водоотпорен Конектор Кабел(Gewicht : 133g; Packungsinhalt : x Wasserdichtes Verbindungskabel. 10 Пар Црни Пластични LED Светло Ленти Машки Женски 4 P Водоотпорен Конектор Cable Description : 4 PIN Водоотпорен конектор за LED ленти, ПРЕДВОДЕНА ѕид-подлошки, ПРЕДВОДЕНА подземни светлина, LED јаже во право, ПРЕДВОДЕНА појас светлина, завеса светлина, трепкане светлината и така натаму.Поврзете се сигурни и ефективни отпорност на вода.Опис на German10 schwarze Kunststoff-LED-Ленти 4 P Женски wasserdichtes Verbindungskabel Produktname : Wasserdichtes Verbindungskabel; Verbindungstyp : 4 P + 4 P Female Material (außen) : ПВЦ - Kunststoff; männlicher Durchmesser : 11,3 mm Weiblicher Durchmesser : 14,1 mm; Farbe : Schwarz Jede Länge : 25 mm; Gesamtlänge : 50 cm Gewicht : 133g; Packungsinhalt : x Wasserdichtes Verbindungskabel.

За производот

Слични предлози