• Ново
Yookay 300 Компјутери Лаптоп, Лаптоп Компјутер Завртка Асортиман за Полнење за IBM HP Dell Леново Samsung Sony Toshiba Портал Acer ...

Yookay 300 Компјутери Лаптоп, Лаптоп Компјутер Завртка Асортиман за Полнење за IBM HP Dell Леново Samsung Sony Toshiba

DEN 263.76
Износ
Во продавницата.

★Направени од легиран челик.Издржлив дизајн. ★15 различни големини (По големина 20 парчиња). ★Големини вклучуваат : M2*3 М2*4 М2*7 M2*8 М2*10 М2.5*3 М2.5*4 М2.5*5 М2.5*7 M2.5*8 М2.5*10 М2.5*12 M3*3 М3*4. ★Компатибилен со сите универзални лаптоп.Како IBM HP Mac Dell Леново SAMSUNG Sony Toshiba Портал LG ASUS Panasonic и така натаму. ★Одличен Услуги на Клиентите од Yookay, Два дена брза испорака,Само продавница со доверба !Не ми се допаѓа тоа по прима,едноставно го испрати назад и да добиете вашиот наплата.Спецификација : Вкупна количина : 300pcs Пакет вклучуваат следниве големина на Лаптоп завртка 20pcs на секој. 20 x M2*3 20 x M2*3 20 x M2*4 20 x М2*7 20 x M2*8 20 x М2*10 20 x М2.5*3 20 x М2.5*4 20 x М2.5*5 20 x М2.5*7 20 x М2.5*8 20 x М2.5*10 20 x М2.5*12 20 x M3*3 20 x M3*4.

За производот

Слични предлози