• Ново
Крпи Бања Пешкир Женски Лето Памук, Лен Газа Чист Памук Абсорбента Не-linting Тенка Неколку Крпа Домаќинство (Боја : А, Големина : 140cmx70cm)

Крпи Бања Пешкир Женски Лето Памук, Лен Газа Чист Памук Абсорбента Не-linting Тенка Неколку Крпа Домаќинство (Боја : А,

DEN 8142.96
Износ
Во продавницата.

Газа технологија, дише и не заостанато, не е лесно да се мирис.Пред тери, дише и кожа-пријателски, обратна газа, за нега на кожата абсорбента.Брзо сушење без lint.Материјал : чист памук (освен за декоративни делови).Големина : 140cmx70cm, тежина, 360g.Газа технологија, дише и не заостанато, не е лесно да се smell Front тери, дише и кожа-пријателски, обратна газа, за нега на кожата absorbent Quick-сушење без lint Material : чист памук (освен за декоративни делови)Големина : 140cmx70cm, тежина, 360g Package вклучува : 2*бања towels1. Поради прирачник за мерење, ве молиме овозможи 2-3% грешка.Пред да конкурираат, бидете сигурни дека ќе не ми пречи.2. Бојата може да се разликува поради различни монитори, ве молиме обратете се до крај product Bath Крпа Памук Плус Преголеми Мажите и Жените Зима Домаќинство Задебелена Памук Абсорбента.

За производот

Слични предлози