• Ново
Homyl Складирање Рек-Muti-Функција 2Tier 2 Полици за Градина Кујна Бања Кабинет Провизии

Homyl Складирање Рек-Muti-Функција 2Tier 2 Полици за Градина Кујна Бања Кабинет Провизии

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

* ВИСОК КВАЛИТЕТ : Направени од високо квалитетна ABS материјали,стабилна, цврсти и издржливи. * СОВРШЕН ДИЗАЈН : Концизен класична корејска-styledesign мулти-функционална кујна потоне багажник, парична казна изработка. * Боја : Бела. * ЛЕСЕН ЗА ИНСТАЛАЦИЈА : препорачливо е дека инсталацијата не треба да бидат премногу тесни да се прилагоди лесно.По структура е инсталиран, фирма интерфејс за поголема стабилност. * Да ЗАЧУВАТЕ ПРОСТОР : Стави оваа потоне rack во мал агол од кујната, а потоа се стави објекти во него.

За производот

Слични предлози