• Ново
Јаков GmbH РАМКА ПОСТАВЕНА KADL F310-9080-03 (Пакување од 10)

Јаков GmbH РАМКА ПОСТАВЕНА KADL F310-9080-03 (Пакување од 10)

DEN 8611.20
Износ
Во продавницата.

Категорија : - Кабли.На Жици - Management Bushings.Grommets.Mfr : - Јаков Gmb H.Серија : - -.Спецификација за производ : Категорија : - Cables Wires - Management Bushings Grommets Mfr : - Јаков Gmb HSeries : - -Дел Статус : - Active Bushing Grommet Тип : - Grommet Entry Plate For Употреба Со/слични Производи : - Cable Wires Panel Дебелина : - -Panel Исечок Димензии : - -Дијаметар - Внатре : - -Карактеристики : - -Материјал : - Polyamide (PA66)Најлон 6/6 Color : - Black Material Запаливост Оценка : - UL94 V-0.

За производот

Слични предлози