• Ново
Muzata 10Pack Рака Swage Навој Студ Tensioner 1/8 Кабел Оградата Комплет Крајот Фитинг Терминал за 4x4 2x2 Дрво, Метал Пост Палубата NiceView Систем T316 Нерѓосувачки Челик CR39, CA6

Muzata 10Pack Рака Swage Навој Студ Tensioner 1/8 Кабел Оградата Комплет Крајот Фитинг Терминал за 4x4 2x2 Дрво, Метал

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Со текот на години на истражување на кабелска оградата хардвер и индустрија, MUZATA производи имаат докажано од страна на пазари да биде на високо-квалитетни, безбедни и сигурни. На аглеста beveled за миење Muzata CR25 се препорачува за скалило палубата оградата апликација.Широк Прилагодување - Ова tensioner е погодна за 2"x2" и 4"x4" дрво, метал и алуминиум мислења.Ако користите на дрво пост, ќе треба да се вежба дупка со дијаметар од 1/4".Потоа можете да ги следите на шопинг листата за да купи сите материјали во 3 минути.Материјал - Овој кабел оградата комплет се состои од T316 нерѓосувачки челик, која има одлична отпорност на ' рѓа и seawater и е идеален за внатрешна и надворешна, дури и крајбрежни апликации.

За производот

Слични предлози