• Ново
Herco Висока Прецизност Neoprene Гумени Прстен - Черупка - Ролери - Тркало (4 OD 2-3 x/8 ID x 5 H) - 4 парчиња.

Herco Висока Прецизност Neoprene Гумени Прстен - Черупка - Ролери - Тркало (4 OD 2-3 x/8 ID x 5 H) - 4 парчиња.

DEN 1641.60
Износ
Во продавницата.

Прецизност произведени од тврда гума, neoprene истиснување.Мазните површини идеален за употреба како прецизност тркала или ролери.Издржливи гума за опрема вибрации месеци и compensators.Гума соединение е отпорен на абење и атмосферски затворени простории или на отворено.Димензии : 4" OD 2-3 x/8" ID x 5", H. Hecht Гума Corporation прецизност-направени повеќенаменски тврда гума, neoprene прстен за различни намени.

За производот

Слични предлози