• Ново
WIDIA 6568878 Врвот Вежба Модуларен X Вметнете TDMX Метрички Вметнете 29MM Дијаметар 40.9 MM вкупна Должина 5.67 Точка MM Должина TiAlN Карбид TDMX Вежба

WIDIA 6568878 Врвот Вежба Модуларен X Вметнете TDMX Метрички Вметнете 29MM Дијаметар 40.9 MM вкупна Должина 5.67 Точка

DEN 3071.04
Износ
Во продавницата.

WIDIA 6568878 Врвот Вежба Модуларен X Вметнете TDMX Метрички Вметнете 29 MM Дијаметар 40.9 MM вкупна Должина 5.67 Точка MM Должина Ti Al N Карбид TDMX Вежба.TDMX ВМЕТНЕТЕ PK D=29.00 ММ. Кога ќе го купите WIDIA производи, како што се купување врвна изведба и алатка за живот.За повеќе од 90 години, WIDIA Производи Група има дефинирано извонредност во иновации, технологии и услуги на клиентите.Нашата филозофија е едноставна—бидете најдобри.Доаѓаме од скромни почетоци, но нашето внимание и цврстина се задржи ни да напредуваат во место на пазарот.Како индустрија-водечки производител на резен алат, WIDIA понуди комплетно портфолио на прецизност-дизајнира, развива производи.Со илјадници Вртење, Мелничката, Holemaking, Прислушување, и Инструментално Системи производи; ќе најдете се што ви е потребно од еден единствен извор.Кога ќе се купи WIDIA производи, како што се купување врвна изведба и алатка за живот.Ние живееме во првите редови на технологија, секогаш се стреми за совршена комбинација на иновација и сигурност.Одговара на повеќето експанзивна портфолио на прецизност-инженерство производите со глобален, специјализирани мрежа на Овластен Дистрибутер партнери и ќе имаат моќ, која доаѓа само од WIDIA.

За производот

Слични предлози