• Ново
A-Tech 128GB Kit (2 x 64GB) за Tyan Гром CX GT24EB7106 - DDR4 PC4-21300 2666Mhz ECC Оптоварување Намалена LRDIMM 4rx4 - Сервер Меморија Ram меморија (AT361938SRV-X2L1)

A-Tech 128GB Kit (2 x 64GB) за Tyan Гром CX GT24EB7106 - DDR4 PC4-21300 2666Mhz ECC Оптоварување Намалена LRDIMM 4rx4 -

DEN 20327.76
Износ
Во продавницата.

Специјално дизајниран за да им помогне на вашиот компјутер работи побрзо и неспокојот, А-Tech меморија надградба е една од најбрзо, повеќето достапни, и најлесните начини да се подобри вашиот систем е перформанси.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.Секој A-Tech ram модулот е тестиран за целосна функционалност пред тоа остава нашите врати.Моќ извира покриени од еден ден.A-Tech модули се точно тестирани за да се осигура дека вашата мемориска ги исполнува нашите строги компатибилност и стандарди на изведба. 128 GB Kit (2 x 64 GB) DDR4 PC4-21300 4rx4 1. Вклучени во пакетот е Вистински A-Tech Бренд 128 GB Kit (2 x 64 GB) DDR4 PC4-21300 / PC4-2666 4rx4 ECC Оптоварување Намалена СЕРВЕРОТ Мемориски Модул (288-pin DIMM 2666 MHz) надградба.Вистински A-Tech Бренд Доживотна Гаранција!На Бесплатниот Техничка Поддршка.ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ!Овие модули се ECC ОПТОВАРУВАЊЕ НАМАЛЕНА!Сите модули во вашиот систем МОРА да биде иста ECC Тип, со цел правилно да функционира.

За производот

Слични предлози