• Ново
Fielect 3.94 x 2.68 x 1.97 Раскрсница Кутија ABS Пластика Dustproof Водоотпорен IP67 Универзална Електрични Проектот Куќиште со Транспарентни, Јасни се Покријат и Фиксна Уво

Fielect 3.94 x 2.68 x 1.97 Раскрсница Кутија ABS Пластика Dustproof Водоотпорен IP67 Универзална Електрични Проектот Куќиште

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

【Пакет Содржина】- 1 X Делница Кутија; Некои Завртки и Гумени Прстен. 【Апликација】- Овој проект кутија погодна за внатрешна и надворешна електрична инсталација ,комуникации, аеродром, метрото, копчето кутија, мали терминал, сигнал шасија, сензор, мерење уред и друга опрема.97"(L*W*H)(L*W*H); Монтирани Тип : Површинска Монтажа.Спецификации : Име на Производ : Водоотпорен Делница Box External Големина : 100x68x50mm/3.【Димензија】- Надворешни Големина : 100x68x50mm/3. 【Материјал】- Ова куќиште проектот кутија направени на квалитетна ABS пластика, трајни и практични, цврсти, квалитетни материјали и уникатен дизајн секогаш чува вашите уреди на нови и чисти. Сливните кутија значи овие се добро заштитени од ветерот и водата поздравниот назад,што ги прави совршени за спојување на каблите внатре.Боја : Сива. Водоотпорна делница кутии, совршен за употреба на отворено.Пакет содржи : 1 x Делница Box Some Завртки и Гумени Прстен.

За производот

Слични предлози