• Ново
ДВАЕР Manometer Комплет, Дигитални, 40.00 Во WC

ДВАЕР Manometer Комплет, Дигитални, 40.00 Во WC

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Предмет : Manometer Комплет.Тип : Digital.Притисок Опсег : 0 до 40 Во WC.Работен Опсег : 0 до 40 Во WC.Max.Притисок : 10 psig.Спецификација : Предмет : Manometer Kit Type : Digital Pressure Опсег : 0 до 40 Во WCOperating Опсег : 0 до 40 Во WCMax.Притисок : 10 psig Accuracy : +/-0.5%FSDisplay : 4 Цифрен LCDResolution : 0.01" WCOperating Темп.Опсег : 0 Степени до 140 Степени FStorage Темп.Опсег : -4 Степени да 176 Степени FStandards и Одобренија : CEData Складирање : Yes Alarm : No Connection Тип : (2) Barbed Battery Тип : 9 VIncludes : врвката за околу Рака, Battery Manufacturers Гаранција Должина : 1 год.".

За производот

Слични предлози