• Ново
1/2 Countersunk Надворешни Заб Заклучување Подлошки/Челик/Цинк/Надворешниот Дијаметар: .880 - .900 | Дебелина Опсег : .037 - .045 (Кол: 1,000 компјутери)

1/2 Countersunk Надворешни Заб Заклучување Подлошки/Челик/Цинк/Надворешниот Дијаметар: .880 - .900 | Дебелина Опсег : .037

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Countersunk Надворешни Заб.Lockwashers.Произведен да ASME B18.21.1 спецификации.Цврстина : Rockwell C40-50. Пролет Челик Цинк Позлатен & Печени. 1/2 Countersunk E X ternal Заб Заклучување Подлошки Челик Цинк (КОЛИЧИНА : 1000), со Дијаметар : 1/2", Должина : , Countersunk Надворешни Заб.

За производот

Слични предлози