• Ново
GX E-5K2 PCP Воздушниот Компресор, 4500psi 110V 1200W, Авто-Стоп Поставување, 2 Пистонс & 4 Фази Компресија, Вода и Вентилатор за Ладење, Влага Филтер,10 Часа Континуирана Работа за ?

GX E-5K2 PCP Воздушниот Компресор, 4500psi 110V 1200W, Авто-Стоп Поставување, 2 Пистонс & 4 Фази Компресија, Вода и Вентилатор

DEN 1403.76
Износ
Во продавницата.

2 Пистонс т пак металните тенџере како додадовме и маснотии.Вие само Може да се претвори 1/3 се претвори секој користат 10-12hours.Никогаш не го пред тоа како тоа ќе предизвика премногу маснотии во машината и да предизвика штета !.Имаме ексклузивен дизајн патент за компресија метод , Патент Бр : НИ 9,726,165 B2 .Ве молиме да се разгледа внимателно кога ги продаваат таквите производи. 110 V Моќ, 4500 psi Излез, 1200 W max Лесно Прилагодување Притисок Shutoff Water и Воздухот Cooled Dual Клипот Дизајн (Двојно Излез), Час Дневник Услуга Метар Лесно Да се Движите Casters Tank Поддршка / Носат Handles Say збогум на големо се нурне или pcp HPA шишиња.E-5 K2 со своите 8мм брзо се поврзете е идеален за да се пополни вашиот пушка и вашиот пренослив тенкови.Ве молиме имајте на ум : не уверение за нуркање употреба.

За производот

Слични предлози