• Ново
Паркер 172PMT-6-6-pk20 Месинг Притисни-за-Поврзете Д О Т Фитинг, Цевка на Цевка, Месинг, Притисни-за-Поврзете се и NPTF Гранка Tee Зглобот, 3/8 (Пакување од 20)

Паркер 172PMT-6-6-pk20 Месинг Притисни-за-Поврзете Д О Т Фитинг, Цевка на Цевка, Месинг, Притисни-за-Поврзете се и NPTF

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Г. O. T. Брзо се поврзете push-во фасонски делови за поправка на камионот и на приколката воздушна кочница линии.За употреба во воздухот сопирачки системи на полу-камиони, приколки, автобуси, мобилна опрема и фарма спроведува.Употреба во средното воздух апликации како што се пневматски врати за железнички, авионски седишта, амортизер и во кабината инструменти.Ги исполнува барања за изведба на слоновата.О.Т.Fmvss 571.106 и sae J2494. Цевка од нерѓосувачки челик поддршка обезбедува максимален проток и барања за изведба на sae j2494-3. Наменета за сите D. O. T. камионот и на приколката апликации, Паркер Prestomatic фитинзи намалување на собранието време наспроти компресија стил фитинзи од 90%.Произведени од страна Паркер, Направен во сад.

За производот

Слични предлози