• Ново
Donerton Безжична Earbuds, Bluetooth 5.1 Слушалки 140 Часа Изведба Слушалки со Полнење Случај, во Уво Слушалки IP7 Водоотпорен Earbuds Бучава Поништување на Микрофон, LCD Дисплеј, за Спо?

Donerton Безжична Earbuds, Bluetooth 5.1 Слушалки 140 Часа Изведба Слушалки со Полнење Случај, во Уво Слушалки IP7 Водоотпорен

DEN 863.76
Износ
Во продавницата.

1 технологија, обезбедува стабилно безжична конекција помеѓу вашиот безжична bluetooth слушалки и вашиот мобилен телефон.Модерен и Стилски Дизајн : Donerton bluetooth earbuds се состои од висок квалитет на КОМПЈУТЕР и ABS изградба која го обезбедува удобен tactility.1 : факултетот За PCB антената на сателитскиот стандард во комбинација со Bluetooth 5. 2、Отворете bluetooth уреди страница внатре settings.LED дигитален дисплеј покажува останатите батеријата на bluetooth слушалки јасно, тогаш ќе имаат статус на наполнетост на вашиот уред во сите времиња.Додека полнењето случај се протега до 140 часа, безжични слушалки може да се наплаќа до 23 пати.Кога сте во брзање,едноставно трошоци за 10 минути и да се добива и до 1 час на изведба.Премиум Стерео Звук со Моќен Бас : I09 бучава поништување на слушалки донесе 6 мм композитни дијафрагмата и Hi Fi возачот, ултра-тенки еластична дијафрагмата и уникатни стерео дизајн.Јачината на сигналот и нејзиното влијание спектар на Donerton bluetooth безжична earbuds е 2-3 пати надминуваат од некои други audifonos bluetooth.Уникатните идеи и шик стил на дизајн на оваа вистинска безжична earbuds, сите носи изненадувања и неочекувани искуства.Donerton водоотпорен earbuds ќе направи идеален придружник додека џогирате, трчање, јога, спорт, фитнес, велосипедизам и др.PCB антена и Bluetooth 5.Donerton безжични слушалки идеален за вашиот долги патувања.Пребарување за "i09" andselect тоа да се спарите, на Слушалка светлата се исклучи по слушалки се поврзани со уредот.Единствена огледало дизајн, погоден за оние со high-end вкусови.

За производот

Слични предлози