• Ново
ОТВОРАЊЕ на законот за RL14/22 Од: Raquel Велч

ОТВОРАЊЕ на законот за RL14/22 Од: Raquel Велч

DEN 7373.04
Износ
Во продавницата.

Тип : Синтетички Перика.Колекција : Туристи кои бараат луксуз од Raquel Велч.Капа Големина : Просек.Должина : Пред 4.75", Круна 7.25", Страна 6", Назад 5", Напв 4".Тежина : 4.75 оз. ** ВАЖНИ ЗАБЕЛЕШКИ : Тоа е невозможно да се утврди боја прецизно од вашиот монитор.Оваа перика стил може да не одговараат на вашето лице-форма и кожата-на ѕвонење во споредба со моделот.Ве молиме да ја посетите вашата локална перика продавница (во дневните часови) да се види овој стил и боја во лице пред да нарачате. **ПОЛИТИКА на ВРАЌАЊЕ на : може да врати оваа перика минус restocking надоместок, доколку ги следите овие инструкции : ДВЕТЕ ознаки мора да остане во прилог.На перика не е променет, исечените или измиени.Тоа мора да бидат ослободени од цигара, парфем или други мириси.Логото ткиво хартија мора да бидат присутни и неоштетени или лошо збрчкана.На мало поле да не биде уништен, подели или раскинат.Тоа мора да се врати во рок од 10 дена од денот на приемот тоа.Вашиот прв врати ќе се оценува на restocking надомест од 25%.

За производот

Слични предлози