• Ново
На Tannery Дебели Заврши Полно Зрно Крава Вистинска Кожа Крие Занаети | Насловна Оркестарот Кожа Занаети Инструментално Шиење Хоби Работилница За Изработка Кожа Крие

На Tannery Дебели Заврши Полно Зрно Крава Вистинска Кожа Крие Занаети | Насловна Оркестарот Кожа Занаети Инструментално

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Ве молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти, следи е brightness / contrast settings и слично, може да има и некои мали разлики во тон на боја на слики и вистинскиот објект.Производ Материјал : Изработени со највисок квалитет на кожа.Може да се Користи : кожа за обвивка на одлуки занает, тапацир, чанта, облека, bookbinding, Перница случај, столици, троседот, момче, за на Рака.Примена : кожа за обвивка прави Одлични за Уметности, Занаети, Инструментално, Печат, Шиење, Резба Својства, Хоби Работилница.Големина И Боја : Тоа Мерки во 3 Различни големини (12x12) (12x24) (24x24) , Мулти-боја по избор.Ве молиме КОНТАКТИРАЈТЕ со НАС - доколку имате било каков проблем со вашиот купување или објект, ние секогаш ќе биде таму за да ви помогне & доколку имате потреба од прилагодена големина и боја ве молиме контактирајте со нас.Бидете претпазливи на предупредување во ад дека боите можат да се разликуваат од сл.Секој производ е направен и извалкан со рака.Некои може да бидат посветли или потемни.Боја И ГОЛЕМИНА на : Мулти-Големина на Факултативниот АПЛИКАЦИЈА : кожа за обвивка прави Одлични за Уметности, Занаети, Инструментално, Печат, Шиење, Хоби, сервисната Работилница МОЖЕ да СЕ НАПРАВИ : Чанти, Ранци, Темперамент, Табани, Чевли, Капи во лежиште, Ленти и други кожни производи.Ве молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти, следи е brightness / contrast settings и слично, може да има и некои мали разлики во тон на боја на слики и вистинскиот објект.

За производот

Слични предлози