• Ново
Жолто Куче Дизајн Preppy Момче Plaid Римски Стил H Куче Темперамент

Жолто Куче Дизајн Preppy Момче Plaid Римски Стил H Куче Темперамент

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Одлично за надворешна кучиња, вода кучиња, поле кучиња, и обезбедувач на кучиња.Мерка вашето куче околу најголем дел од нејзините гради, обично веднаш зад предните нозе.Ова е Preppy Момче Plaid Римски Стил "H" Куче Темперамент - Големина на Мал/Среден - 3/4 Инчи Широка и одговара на Обемот на Градите, од 14 до 20 инчи од Жолто Куче Дизајн, римската, или "H", подигнат е совршен за кучиња со necks што се поголеми од нивната глава или кучиња што се повлече.НЕ КОРИСТЕТЕ ГО И НЕ СЕ ВРЗУВААТ ЗА ИСПИС!.КУПИ СЕТ - Сите Жолто Куче Дизајн Куче Јаки се на располагање во појавување leashes, harnesses, беџ, и многу повеќе!Проверете нашата storefront тука или погледнете подолу за да видите појавување на производи.ГОЛЕМИНАТА : Ова куче се подигнат користи брз затворач затворање, исто така, повика на страна ослободување затворач.Опфатени за 365 Дена од протриване, дефекти, исчезнува, па дури и џвакање.Направени токму тука, во САД и се обезбедува поголема контрола без гушење ефект.Машина перат и временските отпорни. Ние ја цениме вашата поддршка од НАС базирани бизниси.Овие трајни, загарантирана да трае куче производи немаат груби рабови, без конци за кавгата или не, никаков проблем се случува во миење, и без стрес да ги вклучите или исклучите вашиот кучиња.МАТЕРИЈАЛ & ИЗДРЖЛИВОСТ - дизајнот е всушност дел од јака себе и НЕ ЌЕ падне.во Greensboro КООРДИНАТОР.УПОТРЕБА - 100% мазна & трајни полиестер, овие јаки се изградени за удобност и акција.Големината е дадена како еден спектар на градите на табови.

За производот

Слични предлози