• Ново
Табели Xinjin Ѕид-Монтирани Бебе Облека, Промена на Пелена Комерцијални Тоалети Бебе Соба Количка со Мулти-Функционални Рек Трговски Центар Станица Сценско Место

Табели Xinjin Ѕид-Монтирани Бебе Облека, Промена на Пелена Комерцијални Тоалети Бебе Соба Количка со Мулти-Функционални

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Продлабочување на секундарните железнички : Продлабочување и задебелена на двете страни за да се спречи бебе од тркалање надолу, специјално дизајнирани за бебе безбедност.User-friendly дизајн : Тоа е дизајниран на правилна висина на родителот во спречувањето на мајка ми врати болки и болки од клекнат или свиткување при менување на пелени за бебиња.Ако наидат на проблеми во текот на процесот на купување или за време на инсталација и употреба, ве молиме контактирајте со нас во времето, ние ќе ви одговори што е можно поскоро.Обезбедува детето кога се менува : На конкавна одмор површината удобно има вашето дете во место, заедно со безбедна појасот за да се обезбеди дека детето не можат да се движат наоколу за време на промена на пелена.Лесен за монтирање : Тоа доаѓа со монтажа хардвер за лесна инсталација на било кој ѕид.

За производот

- Product name:
Baby Changing Stations
- Suitable for babies 0-3 years old :
●Features:
- Suitable for 0-3 years old :
- Ideal height for handling your baby's mess :
- Used as changing table and massage table for babies :
- No more bending to change diaper or massage for babies :
●Note:
1.Our product size is manual measurement, there may be errors; due to factors such as lighting and display, there may be slight differences between the actual color of the image and the product; please refer to the goods received. :
2.Our delivery time is generally 10 to 20 days. If you have not received the goods within 30 days, please contact us in time. :
3.If you encounter any problems during the purchase process or during the installation and use, please contact us in time, we will answer you as soon as possible. :

Слични предлози