• Ново
Ѕидот Декорација Pendant, Виси Кошница Симулација на дневната Соба Креативни Дома Декорација Погодна за Внатрешна (Боја : 7)

Ѕидот Декорација Pendant, Виси Кошница Симулација на дневната Соба Креативни Дома Декорација Погодна за Внатрешна (Боја

DEN 1387.68
Износ
Во продавницата.

Безбедност : Овој ѕид декорација е не-токсични и еколошки.Но, тоа не е кревка и не ќе биде оштетен.Материјал : На ѕидот виси е направен од високо-квалитетни материјали и лепило е силна и лесно можат да бидат поврзани на ѕидот.Употреба : Овие ѕид hangings се лесни, само користење на дополнителни капки лепак да се држи ги на ѕидот или она што ви треба.Ве молиме да го користите тоа на транспарентен и мазна површина.Дизајн : Овие налепници доаѓаат во различни големини и лесно се меша и натпревар, кој додава чувство на модерноста и декорација.Сцена : Погодни за украсување дневна соба, трпезарија, спална соба и во други места во домот.Тие се исто така многу погодни за украсување партии, свадби итн.Име на производ : ѕид decoration Size : 31*29cmmaterial : plastic Color : референтен picture Package вклучува : 1 лажни цвет кошница.

За производот

Слични предлози