• Ново
AGYQGOO Smart Hula Обрачот Возрасни Фитнес Hula Обрачот Smart Hula Обрачот Прилагодливи Широк со Масажа Nubs 24 Сегменти Отстранлив Гимнастика Прстен

AGYQGOO Smart Hula Обрачот Возрасни Фитнес Hula Обрачот Smart Hula Обрачот Прилагодливи Широк со Масажа Nubs 24 Сегменти

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Прилагодливи опсег : 24 делови (во рамките на 120 cm).Придобивките од Hula Hooping за Диета и Горење на Стомак Маст е на врвот 1 вежба во овој свет.Тоа Е Едноставен И лесен,лесно Да се Носи Каде што Ќе се Прават Вежби.Производ функција : слабеење / обликувањето / јога топло up Hula Обрачот те прави поздрав : горат calories Shapes секси waist Improve координација и издржливост, да се зголеми flexibility Dance training Improves кардиоваскуларни fitness Matters кои бараат внимание : 1.Жените треба да избегнуваат вежби во тек на бременоста и менструација. Децата и старите лица се внимателни.За 30 минути, пет пати неделно, можете да горат 800 калории!Убаво половината повлекува во желудникот / тенка ногата убаво нога / тенок рака / тесни хип, тоа е вашата тенка тело добар партнер!.Широко Се Користи Smart Hula Обрачот Е Погодна За Различни Здравствени Цели, Како Што Се Фитнес Вежби, Спорт И Така Натаму.Пациентите со lumbar коска хиперплазија на простатата и herniated диск се контраиндицирана.Погоден За Жените,мажите,тинејџери Кои Се Желни За Стомакот Тенок.Лесен за Употреба : во Споредба со традиционалните hula карики, овој паметен hula обрачот не падне, решава проблемот дека почетници не можат да се користат.Можете исто така да масажа на вашиот половината, да се релаксираат.Име на производ : Монтажни hula hoop Material : ABS + железо.24 Делови Слободни Прилагодување : Има 24 делници во вкупна од smart hula обрачот, со тока кои може слободно да се собраа, нивните половината големина.Можете да ги користите Slim Hoop Hula Обрачот на различни начини!Тоа е совршен за губење на тежината, масажи, спорт и фитнес вежби дома, на пат, или во канцеларија.

За производот

Слични предлози