• Ново
Corrines 22 Pieses Коса Боја Боја DIY Салон за Убавина Алатка,Вклучени Коса Нијансирање Сад, Боја на Четка,Уво Маска,Престилка,Коса, Боја на Капа.

Corrines 22 Pieses Коса Боја Боја DIY Салон за Убавина Алатка,Вклучени Коса Нијансирање Сад, Боја на Четка,Уво Маска,Престилка,Коса,

DEN 302.16
Износ
Во продавницата.

Добар Материјал : сад, четка за коса, чешел, уво маски за коса, истакнувајќи одбор, миксер и косата клипови се изработени од квалитетни пластични, издржлив и лесен, удобен да се справи со, може да се применува неколку пати.мие и лесно да се чисти.Коса боја четки се дизајнирани со флексибилни уште беспомошна влакната за да бидете сигурни боја многу полесно, и се фати повеќе коса боја да рамномерно се шири на вашата коса.Одговараат за било какви фризури таквите како долга кратка коса, кадрава или права коса.Широко Апликација : бојата На косата во собата е совршен за професионални салон, спа, фризер, лични DIY, оу може промена на боја и боја на боја од себе,at-home боење, микро плетење, нагласува, и keratin на косата третман.совршен за професионални салон.Флексибилни & Обновливи Коса Боја Боја на Капа : издржливи и безбедни.Можете Само да се стави белег капа на главата, го користите метална кука на удар преку дупки во зависност од вашите потреби, да одберам на вашата коса со метална кука игла и тогаш можете да започнете ја вашата боење.два различни стилови на четки ви овозможи да го контролирате каде што сакате да ги применат боја за непречено и дури и дистрибуција за професионални резултати.Пакетот вклучува : 2pieces коса истакнување боја на капа, 1 Pices метал трансферот, 1pair на ракавици,4 парчиња earmuffs,2pieces коса стеги, 2 парчиња туш капи,2 парчиња престилка,6 парчиња коса боја чешли,2 парчиња коса боја чаши.

За производот

Слични предлози