• Ново
Мејсон Тегла Сет на 12 - Черепот Стакло Пиење Кригла 12 Унца со Капак и да се Справи - Најдобри Проѕирен Стаклени Кригла и Скривам Тегла

Мејсон Тегла Сет на 12 - Черепот Стакло Пиење Кригла 12 Унца со Капак и да се Справи - Најдобри Проѕирен Стаклени Кригла

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Направени од цврст дебели, трајни и високо квалитетно стакло.Капацитет 12 fl мл - Мерка Околу 5.5" Високи.Совршен за било која партија декорации како ноќта на Вештерките, birthday (Роденден), Божиќ, Диплома Партија итн. 12 Избрани Очила Вклучени.Задоволство Гаранција Мејсон Тегла е внимателно спакуван да бидете сигурни да пристигнат безбедно.Rockin Опрема ќе им понуди бесплатен замена или рефундирање ако нешто тргне наопаку со производот.Најдобриот Мајстор Тегла е совршен за чување на сува храна, како што се кафе, шеќер, брашно, итн., вклучувајќи течности како што се супи, сосови, сокови и др.Тоа е, исто така, совршен за чување метеж, овошје и слатки во целина.Во секоја употреба сакате да го даде тоа, нашите мејсон тегла гарантира државата на подолго свежината дека ќе се прошири и на квалитетот на содржините за подолго време.

За производот

Слични предлози