• Ново
3/16 x .25-.37 (#66) со Затворен Крај Слепи Заковки/Сите Алуминиум/Max Барел Должина: .595 (Картон: 4,000 компјутери)

3/16 x .25-.37 (66) со Затворен Крај Слепи Заковки/Сите Алуминиум/Max Барел Должина: .595 (Картон: 4,000 компјутери)

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Куполата Главата.Затворена Крајот На Слепи Заковки.Тело : Алуминиум Легура 5056. Pin : Алуминиум Легура 7128 или 2024. Слепи Заковки, 3/16" x .25"-.37" (#66) со Затворен Крај Слепи Заковки / Сите Алуминиум / Max Барел Должина : .595".

За производот

Слични предлози