• Ново
Браник Плоча Олимписки Тежина Плочи Леано Железо Гира Додатоци Совршен за боди билдинг Кревање Дом Салата-2.5 lb,5lb,10lb,25lb,35lb,45lb

Браник Плоча Олимписки Тежина Плочи Леано Железо Гира Додатоци Совршен за боди билдинг Кревање Дом Салата-2.5 lb,5lb,10lb,25lb,35lb,45lb

DEN 1727.76
Износ
Во продавницата.

Идеални за комерцијални спортски сали и вашиот дом.Со лесен-за-читање броеви, што го прави совршен за лична употреба дома или во теретана, клуб, или студио при спроведување на својата сила тренинг режим.РАЗНОВРСНА : Тежина плочи може да се користи за вршење на вежби за зајакнување на мускулите и издржливост обука, и да ја зголемуваат еластичноста и рамнотежата.КОНТРОЛА се СПРАВИ со ДИЗАЈН : посебен зафат се справи со дизајн овозможува лесно и безбедно ракување, како и обезбедува добра контрола на тежината плоча за други вежби исклучување бар.ЕТИКЕТИРАНИ : Со јасна КГ и LB на barbell плоча.Се ПРОДАВААТ КАКО ЕДЕН ПАР : Овие тежини се достапни во 2.

За производот

Слични предлози