• Ново
Копар со Тоа Милениче Дуксери Топло Sweatshirt Облека Со Капа За Куче, Мачка

Копар со Тоа Милениче Дуксери Топло Sweatshirt Облека Со Капа За Куче, Мачка

DEN 501.36
Износ
Во продавницата.

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Terylene здравје крпа.Направени во САД или Увезуваат.Се повлече На затворање.Рака Мие Само.Ова домашно милениче одговараат е изработен од полиестер материјал, ткаенина е значително еластична, дише, кожата-пријателски, меки и удобни.Класичен маскирани џемпер стил на дизајн, безвременски, лесно да се стави на и полетување, многу издржлив и да се забавуваат, да ги задржи вашите мали домашни миленичиња модерен, удобно, и око-фаќање.Имаме пет бои и шест големини за да го изберете од : XS, S, M, L, XL, 2 XL, ве молиме да се измери големината или проверка на детален цртеж пред купување, купи вистинската големина, совршена декорација за вашиот малку домашно милениче, шармантна и симпатична Изгледа.Симпатична миленичиња облека се многу погодна за секојдневно носење, партии, патување, одење, свадби, шопинг, спорт, трчање, итн., за родендени, Денот на Вљубените, годишнина, денот на Благодарноста, Божиќ, за пријатели, девојки, семејство или себе си совршен подарок за домашни миленици.Поради прирачник за мерење на големината на податоци, нормално е дека грешката е во рок од 1-2cm.Ако имате било какви прашања во текот на купување на нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил за консултации, ние ќе се потрудиме да ви помогнат да се реши во рок од 24 часа, ве молиме да бидат сигурни да се купи.

За производот

Слични предлози