• Ново
RONGXI Раце Нозе Парафински Восок Машина,Електрични Коса Отстранување Восок-се топи Машина Грејач,Брзо Греење Парафински Восок Потоплите,за Smoothens и Омекнува Сувата ?

RONGXI Раце Нозе Парафински Восок Машина,Електрични Коса Отстранување Восок-се топи Машина Грејач,Брзо Греење Парафински

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

За нега на кожата е цикличен, па и кога не се користи на парафински машина, ќе треба да се оптимизира големината на дизајнот да ви помогне да заштедите на простор и да се олесни складирање. Надгради восок, богата со витамини А, Ц, Е, колаген и скапоцени маслиново масло и други растителни екстракти. - Сосема нов надградба, ново надгради парафински машина температура прилагодување копчето, за да се подобри дефект дека стариот модел не може да се прилагоди на температурата.Надградба на внатрешниот систем за греење да брзо се топи парафински блокови и да се зголеми температурата зона изолација функција.

За производот

Слични предлози