• Ново
Агол Менгеме, Хардвер Додаток, 4 Инчен Агол Менгеме, прав Агол Клип, Тешки-Должност за Машини за Фото Рамка

Агол Менгеме, Хардвер Додаток, 4 Инчен Агол Менгеме, прав Агол Клип, Тешки-Должност за Машини за Фото Рамка

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Функција : 1. Право агол се стега може да направи два објекти со различни ѕид дебелини, исто така, се направи во право агли крои. Користење на задебелена завртка, 90° агол менгеме води посебна топлина третман со висока цврстина за флексибилност и издржливост.9 in Product Употреба : се користи Главно во заварување или собранието операции, машини за стегање, итн.6 in Package Листа : 1 x Право Агол се Стега.

За производот

Слични предлози