• Ново
(100) М12-1.25 JIS 12mm x 1.25 J. I. S парична Казна Тема Челик Страната Ореви M12x1.25

(100) М12-1.25 JIS 12mm x 1.25 J. I. S парична Казна Тема Челик Страната Ореви M12x1.25

DEN 1593.60
Износ
Во продавницата.

М12-1.25 J. I. S. Површината Хексадецимален Страната Nuts Japanese Индустриски Nuts Quantity : 100 Size : М12-1.25 Страната Орев Спецификации : Дијаметар : 12mm Тема : 1.25 (парична Казна Нишка) Хексадецимален / Клуч Големина : 17mm Страната Дијаметар : 25мм Орев Дебелина : 10.40 ~ 11.50 mm Finish : Цинк Plated Material : Појачани Steel Grade : Метрички 10.9 еквивалентни на оценка 8 Ние сме вистински функционира бизнисот.прашања и отворениот објект случаи ќе бидат одговорени и се занимаваа со текот бизнис часови од страна на нашиот сајт менаџер.Нашиот Бизнис часови : понеделник-петок, 8 : 00 А. М. до 5 : 00 П. М. време.Платени нарачки ќе брод понеделник-петок, 8 : 00 A. M. до 4 : 00 P. M. обично во рок од работен ден со исклучок на празници.

За производот

Слични предлози