• Ново
1190 Парчиња Шиење Дрво Копчиња се Шие На Уметности и Занаети Поими Материјали сврзувачки елементи NH009 Црвено Срце Жолта Круг

1190 Парчиња Шиење Дрво Копчиња се Шие На Уметности и Занаети Поими Материјали сврзувачки елементи NH009 Црвено Срце Жолта

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

1190 Парчиња Шиење Дрво Копчиња се Шие На Уметности и Занаети Поими Материјали сврзувачки елементи NH009 Црвено Срце Жолт Круг.Секоја Големина : (Прибл.) : 15 x 15 x 4mm,(19/32"x19/32"х5/32").Објектот Пакет Количина : 1190 Парчиња.Постојат илјадници накит наоди, шарм на мојата продавница.Ако ви се допаѓа мојот шарм, ве молиме да ги додадете вашите омилени.Ви Благодариме.Боја : како на Фотографиите, се Меша Бои во сликата, ќе ги собереш од страна на случаен избор. 1190 Парчиња Шиење Дрво Копчиња се Шие На Уметности и Занаети Поими Материјали сврзувачки елементи NH009 Црвено Срце Жолт Круг.

За производот

Слични предлози