• Ново
Не-Јо FS 260 Челик ANSI Штрајк Отсечени Додатен Плоча, Duro Обложени, 1-1/4 Ширина x 4-7/8 Висина (Пакување од 10)

Не-Јо FS 260 Челик ANSI Штрајк Отсечени Додатен Плоча, Duro Обложени, 1-1/4 Ширина x 4-7/8 Висина (Пакување од 10)

DEN 172.56
Износ
Во продавницата.

ANSI штрајк отсечени додатен плоча.Изработени од челик.Duro обложена.ANSI штрајк отсечени.Мерки 1-1/4-инчи ширина од 4-7/8-инчи висина.Не-Јо ANSI штрајк отсечени додатен плоча.Изработени од челик.Duro обложена.Мерки 1-1/4-инчи ширина од 4-7/8-инчи висина Ограничен 1 година гаранција.

За производот

Слични предлози