• Ново
Aaban Наутички МНОГУ 300 КОМПЈУТЕРИ Наутички Подарок Гроздобер Поморски Месинг Компас Копче Синџир Копче Прстен На

Aaban Наутички МНОГУ 300 КОМПЈУТЕРИ Наутички Подарок Гроздобер Поморски Месинг Компас Копче Синџир Копче Прстен На

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Дувачкиот копче синџир компасот е од 1,5 инчи во дијаметар и 0.5 инчи дебела приближното.Убаво рачно изработени полски заврши копче синџир, кој е направен од цврст месинг.Целата работа е рачно изработени & A репродукција објект.Убаво рачно изработени полски заврши копче синџир, кој е направен од цврст месинг.Дувачкиот копче синџир компасот е од 1,5 инчи во дијаметар и 0.5 инчи дебела приближното.Луксузен и ексклузивен наутички копче синџир компас.Корисно е да се подарок објект, како и за декоративна намена.Навигациони инструменти и одличен подарок објект.Ова е прекрасен подарок за колекционери.Тоа се покажува со сите насока.Целата работа е рачно изработени & A репродукција објект.

За производот

Слични предлози