• Ново
Злато е Салата XRS 50 Дом Салата Систем

Злато е Салата XRS 50 Дом Салата Систем

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

112 lb.Винил Тежина Оџакот, 112 lbs.на телесната тежина, 280 lbs.на отпор, Трајни, изграден за да трае.Комбинација на Градите, Притиснете/Летаат Станица, 4-Roll Нога Инвеститорот; Големата Макара да sculpt lats и грбните мускули, Малата Макара тон glutes и ногата мускулите.Мулти-зафат лат бар, Пораби винил седишта со трајни & удобно материјал.Вежба Табелата дизајниран од Овластен Личен Тренер. 300 lb.Корисникот тежина Капацитет, 90-Ден Гаранција.Целна целото тело со широк спектар на тренингот options дизајниран за да ја зајакнете мускулите и развој моќна сила.Одликувајќи се со 112 lb.тежина оџакот, ова Злато е Салата дом салата обезбедува целосна палета на тренингот options и до 280 lbs.на отпор за максимални резултати.Плус, со Злато, е Салата XRS 50 е комбинација на градите, притиснете/летаат станица, ќе добиете два пати во горниот дел-тело резултати.Овој дом салата, исто така, има 4-roll нога инвеститорот, високи и ниски pulleys, а лат бар и остварување на табелата дизајниран од Овластен Личен Тренер.

За производот

Слични предлози