• Ново
AONIJIE Црна и Црвена Надворешни Работи Торба Ранци Маратон Рефлексивни Пешачење возење Велосипед Ранец Хидратација Големина S

AONIJIE Црна и Црвена Надворешни Работи Торба Ранци Маратон Рефлексивни Пешачење возење Велосипед Ранец Хидратација Големина

DEN 1901.28
Износ
Во продавницата.

Најлон обвивка. - Капацитет : 5 L. - Максимална вчитување тежина : 10kg. - Материјал : најлон и полиестер.S : 78-90cm / 30.71-35.43 инчи.Овој ранец може да се користи за повеќе од само трчање.Што е погодна за речиси сите активности на отворено како што се пешачење, возење, кампување, маратон, итн. - Капацитет : 5 L - максималната вчитување тежина : 10kg - Материјали : најлон и полиестер Супер Лесна : Тоа е супер лесни, само 0.335 кг, намалување на вашиот вчитување на тежина кога ќе се работи, што можат да носат повеќе работи што треба.

За производот

Слични предлози