• Ново
Креативни Ко-Оп 93 Памук Адвент Календар (24 Чорапи) Гарланд, Multicolor

Креативни Ко-Оп 93 Памук Адвент Календар (24 Чорапи) Гарланд, Multicolor

DEN 1380.00
Износ
Во продавницата.

Да додадете декоративни празник централен.Висат на дрво, камин mantel или во предниот дел на прозорецот.Свечена прилог на сезона. 93"L x 0. 25"W x 6. 5"H. Уживаат украсување со овој памук порибување адвент календар гарланд.Се постават на површина околу поголемите предмети, висат на ѕидот, прикажување на каминот mantel или во предниот дел на прозорецот.Тоа ќе биде одличен прилог на оваа сезона е празник украси.

За производот

Слични предлози