• Ново
Скриј & Drink, Кожа Силна Рака (1.25 во.) Широк, Кабелот Плетење String, Средна Тежина (1.8 мм Дебел) (36.) Долго за Занаети/Инструментално/Работилница :: Чеша Сина

Скриј & Drink, Кожа Силна Рака (1.25 во.) Широк, Кабелот Плетење String, Средна Тежина (1.8 мм Дебел) (36.) Долго за Занаети/Инструментално/Работилница

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Совршен за мали поправки.Се КОРИСТИ ЗА ЗАНАЕТЧИСКИ РАБОТИЛНИЦИ : Можете да ја користите оваа Кожа за на Рака за одржување на еден занает работилница, или за вашите деца е занает проекти во училиштето.

За производот

Слични предлози