• Ново
Shanrya Деца Подводна Камера, 21MP Сина 2 Инчен Екран Деца Подводни Дигитална Камера ABS за Подарок

Shanrya Деца Подводна Камера, 21MP Сина 2 Инчен Екран Деца Подводни Дигитална Камера ABS за Подарок

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Деца Камера, Водоотпорен Деца Камера Најдобрите Подароци за Девојки/Момчиња 21 MP HD Подводни Дигитална Камера со 2. Вграден Блиц : Супер флеш со брз одговор, висока осветленост, мини камерата може да им помогнат на децата да се земе убави фотографии во разни ситуации.0 инчен екран со висока дефиниција ви овозможува да се види додека снимањето, дозволувајќи им на децата да уживаат во забавата на снимање.8 ft Водоотпорен : поклопецот На батеријата е двојно свиено, лесно да се отвори, со истовремено обезбедување на водоотпорни перформанси, 3м/9.7 К 48 MP Подводна Камера за Нуркањето Двоен Екран 16 X Дигитален Зум Светло 10 Метри Водоотпорен. Висока Дефиниција Екран : 2.Водоотпорен Камера Водоотпорен Дигитална Камера Full HD 2. Висока Дефиниција Пиксели : 8 MP CMOS сензор, 21 MP за фотографија, мини дигитален фото апарат јасно може да се покаже секој детал.Функција : 1.High definition видео fuction поддржува снимање 1080p high definition видео.8 ft Водоотпорен : поклопецот На батеријата е двојно свиено, лесно да се отвори, со истовремено обезбедување на водоотпорни перформанси, 3м/9.Вграден Блиц : Супер флеш со брз одговор, висока осветленост, мини камерата може да им помогнат на децата да се земе убави фотографии во разни ситуации.Како да го Користите : 1. АБС Материјал : Користење на безбедна и АБС материјал, децата да си играат со довербата и снимање на шарени детството.8 ft супер водоотпорен да се задоволат потребите.0 inches Product Тежина : Околу.Спецификација : Предмет Тип : Деца Подводни Camera Material : ABSProduct Боја : Blue Screen Големина : 2.

За производот

Item Type:
Kids Underwater Camera
Material:
ABS
Product Color:
Blue
Screen Size:
2.0inches
Product Weight:
Approx. 235g / 8.3oz
Image Size:
(21M) 5616x3744, (18M) 4896x3672, (16M) 4608 x3456, (14M) 4416X3312, (12M) 4000x3000, (10M) 3648x2736, (8M) 3264x2448, (5M) 2592x1944, (3M, (1536, 2048) VGA )640X480
Video Resolution:
VGA (640x480)/D1(720x480)/HD(1280x720)
Storage Support:
Memory Card (up to 32GB) (not included)
Exposure Compensation:
Ev-3 - Ev+3
White Balance:
Auto / Daylight / Cloudy / Tungsten Light / Fluorescent Light
Scene:
Auto /

Слични предлози