• Ново
Дијамант Сликарство Колекции за Возрасни, DIY Полн Круг Вежба Дијамант Уметноста на Животните Крава,Дијамант Точки Сликите со Дијаманти Гем Уметност и Занаети,Дија?

Дијамант Сликарство Колекции за Возрасни, DIY Полн Круг Вежба Дијамант Уметноста на Животните Крава,Дијамант Точки Сликите

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

ПЛОШТАДОТ/КРУГ ЦЕЛОСНА ВЕЖБА ☛ бисери ја покриваат целата слика и да се направи слика повеќе сјај што изгледа сјајна,целата слика се чувствува повеќе од три-димензионални и живописни,ќе биде никогаш не исчезнат, 30% зголемување на дијаманти.DIY ЗА ПОВЕЌЕ ЗАБАВА ☛ дијамант сликарство може да се доживее чувство на остварување, се намали стресот, Подобрување на рацете на способност, се посветам на само-дисциплина,возрасни и деца се погодни,Завршувајќи DIY дијамант сликарство е процес на постојано да се прилагоди себе си и споделување на среќните време со вашето семејство или пријатели. ♥ Дијамант сликарство комплет е новиот популарни производи,е полесно и поубаво отколку крст-бод.ПЕРСОНАЛНИТЕ ОРКЕСТАРОТ & ПОДАРОЦИ ☛ На 5 D дијамант сликарство комплет може да се зачува за многу години, совршен за да ги красат вашата дневна соба, спална соба, канцеларија, ресторан.Тоа е, исто така, идеален подарок за пријатели и деца на родендени, ноќта на Вештерките, Божиќ и другите празници.HD PAINGING ПЛАТНО ☛ заштита на Животната средина high-definition платно,моделот на себе има леплива позадина и пластични заштитни филм, Леплив слој е многу силна овозможувајќи за добра адхезија на дијаманти.DIY ЧЕКОРИ : ♥ извади дијамант колекции и да се провери нив се заврши.♥ Најдете соодветните дијамант торба според броеви или букви, стави дијаманти во лента и се тресат. ♥ Ако дијамант или други додатоци се исчезнати или оштетен, ве молиме контактирајте со нас веднаш штом е можно, ние ќе ви одговори што е можно поскоро по верификација и ние ќе ви пошта недостасува додатоци за слободни.

За производот

Слични предлози