• Ново
Тешко Опашка Се Тркалаат Надолу Bootleg Одблесокот Панталона

Тешко Опашка Се Тркалаат Надолу Bootleg Одблесокот Панталона

DEN 1440.00
Износ
Во продавницата.

Се повлече На затворање.Машина За Миење. 92% органски памук, 8% lycra - buttery мека со навестување на истегнување.Може да се намали на вашиот сопствен должина без да полите (сакајте ги откријат).Preshrunk.Измијте ладно, собори сува ниска.Одлично за јога или тренингот пракса.Се носи од страна на инструктори!.Произведено во САД (Лос Анџелес).Бродови од Портланд, ИЛИ.Добиете Deets : Целосна должина pant Bootleg cut Fitted, со мека одблесокот на bottom Pre-shrunk Gusset Adjustable се тркалаат надолу корселе, носат високи или low Soft еластична-слободен корселе, спречува pinching Reinforced предната и задната цвест, за durability Made во USAWhy Ние Љубов : Љубовта на versitility на овие панталони!Ткаенини : 90% Памук, 10% Lycra.Нега : Рачно или во машина за миење во ладна вода со благ детергент.Собори сува ниска или висат да се исуши.Не кајгана.Не користите ткаенина омекнувач.

За производот

Слични предлози