• Ново
Шкотскиот Terrier (Долго Муцката), Millesimal Финост 999, Куче Ѓердани, Limited Edition, Artdog

Шкотскиот Terrier (Долго Муцката), Millesimal Финост 999, Куче Ѓердани, Limited Edition, Artdog

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

УМЕТНОСТА КУЧЕ КОЛЕКЦИЈА.Овие ѓердани не се произведени никаде на друго место во светот!.Совршен подарок со извонредна прецизност на извршување!.Мајсторски направена од Најдобрите полски Уметник!.Ограничено издание произведени специјално за вас!.УМЕТНОСТА КУЧЕ КОЛЕКЦИЈА.Овие ѓердани не се произведени никаде на друго место во светот!Ѓердани : совршен подарок извонредна прецизност на извршување, мајсторски направена од Најдобрите полски Уметник.Материјал : Zn Al база, покриени со дебел слој од злато (millesimal финост 999).Мерења : 5.2 cm/2inch висина, 3.8 cm/1.5 инчен ширина, 30g/1.1 оз тежина.

За производот

Слични предлози