• Ново
BiSSEll BigGreen BGFS5000 Преносни Две Четка Кат Scrubber & Полирач, Полипропилен, 13 Големи x 7 W x 44 H, White & Зелена

BiSSEll BigGreen BGFS5000 Преносни Две Четка Кат Scrubber & Полирач, Полипропилен, 13 Големи x 7 W x 44 H, White & Зелена

DEN 2068.80
Износ
Во продавницата.

Доаѓа со сет на чистење четки (45-0233-2), зелени чистење влошки (45-0104-5), тен полирање влошки (45-0105-2) и се чувствува чистење влошки (45-0103-7).Мали преносни чистење на машина која е совршен за чистење тули, тепих, керамика, бетон, плута, тешко дрво, ламинатни, линолеум, мермер, полирани Плочи, гума, чеша, terrazzo, винил.Преносни scrubber доаѓа со сет на белиот тепих четки за да се започне со, и други додатоци се продава одделно.Чистење на патот : 12".Чистење тешко подови во мали тесни подрачја, и тоа фанатици и чисти тврдо дрво подови.Тоа исто така може да чистење тешко подови во мали тесни подрачја, и тоа фанатици и чисти тврдо дрво подови.Мали преносни чистење на машина која е совршен за чистење тули, тепих, керамика, бетон, плута, тешко дрво, ламинатни, линолеум, мермер, полирани плочи, гума, чеша, terrazzo, винил.Чисти подот видови : тули, тепих, керамика, бетон, плута, тешко дрво, ламинатни, линолеум, мермер, полирани Плочи, гума, чеша, terrazzo, винил мотор : 4.Цената ефикасен начин за чистење на големи carpeted области е прво да го отстраните дамки и дамките со BGFS5000 преносни scrubber, и потоа оди во текот на целата област со кутија стил тепих Extractor, без да се грижите за чистење на силно обоени дамки.Толку лесен и компактен дека тоа може да се остави на терен за мал "touch прозорци" на теписи и тешко подови.Доаѓа со 1 година гаранција за делови и работна сила.2 Засилувачи кабелот за напојување : 35' основани 3 жица 18/3 ротари бафер брзина : мала брзина бранеа/влошки се вклучени : сет за чистење четки, зелена чистење на влошки, тен полирање влошки и се чувствува чистење влошки оперативни тежина : 16 кг.

За производот

Слични предлози