• Ново
Брод Сега Снабдување SNSP333160 Здрав Заштитници.160, 3 x 3, Ширина, 3 Висина, 3 Должина, Бела (Пакување од 720)

Брод Сега Снабдување SNSP333160 Здрав Заштитници.160, 3 x 3, Ширина, 3 Висина, 3 Должина, Бела (Пакување од 720)

DEN 1353.60
Износ
Во продавницата.

Штити palletized производи од здрав штета.Се шири здрав тензии за да спречите оштетување.Направени од силна ламинат влакна одбор.Употреба со челични или поли здрав.Може да се користи и да се рециклираат. 3 инчен x 3 инчен x 3 инчен .160 здрав Заштитници.Штити palletized производи од здрав штета.Се шири здрав тензии за да спречите оштетување.Направени од силна ламинат fiberboard.Употреба со челични или поли здрав.Може да се користи и да се рециклираат.

За производот

Слични предлози