• Ново
KLHHG Бања Водоотпорен Ткиво Кутија Пластична Бања Тоалетна Хартија Држачот за Ѕид за правилно Поставена Хартија Складирање Кутија Двоен Слој

KLHHG Бања Водоотпорен Ткиво Кутија Пластична Бања Тоалетна Хартија Држачот за Ѕид за правилно Поставена Хартија Складирање

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Материјал : Пластика.Тип : Хартија За Сопствениците.Боја : сива боја.Применливи површина : .Чиста,сува и ѕид мазни површини,како што се плочки,мермер, камен,метал,стакло итн.Пред да ја инсталирате,бидете сигурни дека да се чисти и суви ѕидот површината.Не се препорачува за бои,тапети и нерамни површини.Едно-копче отворање дизајн,лесно да се земе хартија.Транспарентен видливи прозорец,износот на останатите хартија е јасно видлива.Стил : Модерна.Инсталација : Монтира На Ѕид.Боја : Сива.Големина : 176*206*136mm Material : Пластика.

За производот

Слични предлози