• Ново
Apricorn 2TB Покровителство Катанец USB 3.0 SSD 256-Битна Шифрирана Пренослив Диск (A25-3PL256-S2000)

Apricorn 2TB Покровителство Катанец USB 3.0 SSD 256-Битна Шифрирана Пренослив Диск (A25-3PL256-S2000)

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Посебна Администраторски и Кориснички Режими.Компатибилни уреди : персонален КОМПЈУТЕР, Mac, Linux, Unix.Читаат и Пишуваат Брзини до 350 m BPS.Со софтверот-без операција, крос-платформа компатибилност и најголем капацитет на SSD дискови, Покровителство Катанец SSD комбинира AES 256 XTS енкрипција и најбрз USB 3.Покровителство Конфигуратор Компатибилни.Programable Brute-Force Одбрана.Покровителство Катанец, исто така, има за Заклучување Замени Режимот за подигнување на оперативниот СИСТЕМ или поминуваат преку виртуелна машина.Спроведе тастатурата спречува автоматски хардвер и софтвер копче за да влезете се обидува да се пробие лозинки влезе преку главниот систем.

За производот

Слични предлози