• Ново
Деканот & Тајлер D&T M L-BSKT Б.К EB1 англиски Булдог Кожа Кошница Против за Не.EB1, Голем, Црна

Деканот & Тајлер D&T M L-BSKT Б.К EB1 англиски Булдог Кожа Кошница Против за Не.EB1, Голем, Црна

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Кожа куче муцката направени од цврста кожа, поместена на носот со дебели чувствува за максимална удобност и да се спречи триење.Рачно изработени дизајн обезбедува вашето куче со добра вентилација; го Спречува повредите од куче се бори.Оваа кожа муцката ќе се спречи вашето куче од рана лижење, јадењето на карпи, ѓубре, отров, итн.Поради политиката на некои транспортни компании вашето куче ќе биде дозволено за транспорт, ако правилно имаат нарилник на муцката.Големина Бр.EB1 - англиски Булдог Големи Должина 2.56" - Snout Circum; 14.57" - Вратот Circum; 16.93"-25.59".ДТ Кожа Кошница Муцката-Големина Бр.EB1-англиски Булдог Големи Висок Квалитет на Европската Муцката-Одговара Медиум-X-Големи Раси.Идеален за Секојдневна употреба.

За производот

Слични предлози