• Ново
Raquel Велч Лесно Прави Природен Изглед Кратко Оптоварување Перика од Hairuwear, Просек Капа, Rl16/88, Бледо Златна Мед

Raquel Велч Лесно Прави Природен Изглед Кратко Оптоварување Перика од Hairuwear, Просек Капа, Rl16/88, Бледо Златна Мед

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Дополнителни карактеристики : туристи кои бараат луксуз 11/2" Длабоко, речиси невидливи храмот на храмот чиста чипка пред се, широк monofilament дел и меморија капа lll база на изградба.На врвот и од страна на слоеви продолжи во текот на назад за да убаво се вклопуваат во целосна продолжен Тилот.На чипка пред овозможува исклучување на лицето стил, додека monofilament дел им овозможува на носителите стил конвенционален дел или популарната цик-цак дел вклучени во многу од последниот салон стилови.А мешавина на меки ткива низ, таа раскошна, краток оптоварување намали вклучува туристи кои бараат луксуз чипка пред monofilament дел за off-the-лице стил.Мемориската капа lll додава казна силикони Да го водат еластичен на грбот и страните, дури и повеќе да се додаде безбедност и подобро капа форма на задржување, нудејќи врвна удобност и стабилност.Совршен за жени со активен животен стил.

За производот

Слични предлози