• Ново
Bungou Кучиња Скитници Osamu Dazai Количка За Лесни Круг Голем Капацитет Подарок Попречува Аниме Попречува Погоден За Семејството Кампување Tripsmedium

Bungou Кучиња Скитници Osamu Dazai Количка За Лесни Круг Голем Капацитет Подарок Попречува Аниме Попречува Погоден За Семејството

DEN 877.92
Износ
Во продавницата.

Материјал : Водоотпорен Оксфорд Ткаенина (100% Полиестер).Производ Перформанси : Оксфорд Ткаенина, Силни И Издржливи, Можат Да Стојат Добро, Водоотпорен, Може Да Се Задржи Внатрешни Работи Чисто И Суво.Големина на : не Постојат Две Големини На 13.8*16.5 И 15.7*19.6 во За Вас за Да Изберете Од.Лесен И Пренослив, Лесен За Употреба, Чување И Да Се Движат.Кога Не Е Во Употреба, Тоа Може Да Биде Брзо Укината И Чуваат Рамен Да Се Направи Целосна Употреба На Секој Простор.Применливи Сценарија : Таа Е Погодна За Кујни, Дневни Соби, Бањи, Плакари, Продавници, Погодно За Складирање Крпи, Прекривки, Облека, Бебе Играчки, Перници, Закуски!.Посебна Забелешка : 1-3 Дена Да Се Подготви Добра За Вас, 7-14 Дена Да Се Организираме На Испорака За Вас.Ве Молиме Да Се Разбере Ако Испораката Е Одложен Поради Посебни Околности.Ви Благодариме!.Совршен За Кујни, Дневни Соби, Бањи, Плакари, Playrooms И Автомобили.Тоа Може Да Се Сместат Облека, Играчки, Книги, Итн.

За производот

Слични предлози