• Ново
ZHYLing Клупата Вежба Притиснете Стојат Менгеме Основната Рамка за Електрични Дупчалки DIY Алатка Притиснете Рака Вежба Носителот Заградата алат Додатоци (Боја : Двоен

ZHYLing Клупата Вежба Притиснете Стојат Менгеме Основната Рамка за Електрични Дупчалки DIY Алатка Притиснете Рака Вежба

DEN 1079.28
Износ
Во продавницата.

5 lb Note : Кога вежба чак е мал, на снимката може да биде раната околу електрични вежба малку да се зголеми дијаметарот.На дното на алуминиум легура база десктоп одредување завртка дупки за полесно и побезбедно операција.Дупчење на длабочина до 60mm, може да се користи за производство на електрична вежби со дијаметар е помалку од 42mm. (Овој пакет не се содржи лента)Пакет листа : 1 * Прилагодливи Вежба Застане.На дното површината е дизајнирана со еден слот за експанзија за монтажа менгеме на назад или мувла.7 in Electric вежба стегање опсег : 38-42mm / 1.Прецизно дупчење резултати со едноставна операција.8 in Base големина : 220 * 140mm / 8.5 in Package големина : 430 * 180 * 85mm / 16.Дизајниран со заградата висина одредување ракави, која може да се прилагоди на различни заградата висина според работи висина и должина на вежба малку.На дното на алуминиум легура база десктоп одредување завртка дупки за полесно и побезбедно операција.5 in Single удар : помалку од 60mm Clamp устата висина : 20mm / 0.Карактеристики : Материјал : alloy Color : silver Type : една дупка, двојно дупка (изборен)Една дупка : електрични вежба стегање hole Double дупка : електрични вежба стегање дупка+електрична мелница за стегање hole Main вретено висина : 400mm / 15.Ова е нов прилагодлив вежба стојат, совршен за индустрија или домашна употреба.Ова се фрлам вежба застане е идеален за чување на воена вежба малку стабилна во текот употреба и попрецизно од рачни операција.3 lb Double дупка : 1600g / 3.Целата структура е исклучително здрав и стабилен, висока отпорност против вибрации и влијание, ниско ниво на бучава додека работат, трајни да се користи за долг живот.

За производот

Слични предлози