• Ново
Sony MDR-1A Слушалки - Црна (Меѓународна Верзија САД Гаранција не Може да се Применат)

Sony MDR-1A Слушалки - Црна (Меѓународна Верзија САД Гаранција не Може да се Применат)

DEN 9301.44
Износ
Во продавницата.

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.Конективност Технологија : Wired.

За производот

Слични предлози