• Ново
Mersen USM2I UltraSafe Укажува Джудже Осигурач Носителот, 2 Ampere, 2 Пол

Mersen USM2I UltraSafe Укажува Джудже Осигурач Носителот, 2 Ampere, 2 Пол

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Ultra Safe укажува джудже осигурач држачот.Моменталната оценка : 2 ampere.Бројот на полови 2. УЛ наведени и АДС уверение.Mersen Ultra Safe укажува джудже осигурач држачот.Моменталната оценка : 2 ampere.Бројот на полови 2. УЛ наведени и АДС уверение.

За производот

Слични предлози